Naši lidé

Baxová Renata

Baxová Renatavedoucí rozvoje programů  
zástupkyně ředitele

Beňušová Ivana

Beňušová Ivanasociální pracovnice

Bezecná Andrea

Bezecná Andrealektorka

Böhmová Ludmila

Bohmová Ludmilapracovnice v sociálních službách

Borovková Ludmila

a 180x120vedoucí ekonom

Bubnová Věra

Bubnová Věraprovozní asistentka 

Černá Martina

Černá Martinasociální pracovnice
lektorka

Černochová Alžběta

Černochová Alžbětakoordinátorka programu selektivní prevence

Daněk Tereza

Daněk Terezalektorka

Egertová Alice

Egertová Alicelektorka

Filípková Zdena

a 180x120lektorka nízkoprahových služeb pro děti a mládež

Fraňková Pavla

Fraňková Pavlasociální pracovnice

Franze Karel

Franze Karelpracovník v sociálních službách

Hájková Martina

a 180x120psycholožka

Hájková Hana

a 180x120účetní

Hanová Ivana

Hanová Ivanapracovnice v sociálních službách

Hemrová Lucie

Hemrová Luciesociální pracovnice

Hladká Michaela

Hladká Michaelalektorka

Holá Eliška

Suchánková Eliškaregionální koordinátorka

Holý David

Holý Davidvedoucí výchovných a vzdělávacích programů

Hrudková Anna

a 180x120sociální pracovnice

Hurtišová Barbora

Hurtišová Barboraregionální koordinátorka

Janíčková Jarka

Janíčková Jarkavedoucí programů pro děti a mládež

Kačaba Ivo

Ivo Kačabaředitel

Kácha Vladimír

Kácha Vladimírsociální pracovník

Kadlec Filip

Kadlec Filiplektor

Kašáková Eva

Kašáková Evasociální pracovnice

Klárová Dagmar

Klárová Dagmarvedoucí poradenských a pobytových programů

Kočová Radka

Kočová Radkapracovnice v sociálních službách

Kreslová  Veronika

Kreslová Veronikasociální pracovnice

Leksová Sabina

Leksová Sabinakoordinátorka programu podpora rodiny

Mádlová Pavlína

Mádlová Pavlínaregionální koordinátorka

Mandová Tereza

Mandová Terezasociální pracovnice

Novotná Lucie

Novotná Luciepsycholožka

Nozarová Štěpánka

Nozarová Štěpánkasociální pracovnice

Ondrová Kateřina

Ondrová Kateřinalektorka
zástupkyně koordinátorky programu selektivní prevence

Palusová Petra

Palusová Petrapracovnice v sociálních službách

Pasteruk Lyudmyla

Pasteruk Lyudmylasociální pracovnice

Pavlíková Lenka

Pavlíková Lenkasociální pracovnice

Pidimová Petra

Pidimová Petrasociální pracovnice

Ptáčková Marta

Ptáčková Martasociální pracovnice

Puttová Karolína

Puttová Karolínaexterní expert

Rathouská Jana

Rathouská Janakoordinátorka programu prevence pro mateřské školy

Raulímová Dominika

Raulímová Dominikasociální pracovnice

Rezková Jana

Rezková Janapersonální asistentka

Rosulková Jana

Rosulková Janasociální pracovnice

Ryšavá Tereza

Ryšavá Terezakoordinátorka programu primární prevence

Šafránek Patrik

Šafránek Patrikregionální koordinátor

Šámalová Iveta

Šámalová Ivetaadministrativní asistentka
lektorka

Šamánková Veronika

Šamánková Veronikasociální pracovnice

Šebelová Kristýna

Šebelová Kristýnasociální pracovnice

Skorobogatová Anastazie

Skorobogatova Anastaziepracovnice v sociálních službách

Skřivan Radek

Skřivan Radekkoordinátor probačního programu
zástupce vedoucího programů pro děti a mládež

Šnáblová Zuzana

Šnáblová Zuzanasociální pracovnice

Sokolová Kristýna

Sokolová Kristýnaregionální koordinátorka

Šrámková Blanka

Šrámková BlankaMarketing

Štajner Jakub

Štajner Jakubsprávce sítě

Svobodová Tereza

Mašitová Terezaregionální koordinátorka

Vlková Šárka

Vlková Šárkaanalytička

Vrajová Petra

Vrajová Petraregionální koordinátorka

Vrbová Jitka

Vrbová Jitkapracovnice v sociálních službách
lektorka probačního programu

Žemlička Radan

Žemlička Radanregionální koordinátor

Zoubková Alice

Zoubková Alicelektorka