Volná místa

HLEDÁME REGIONÁLNÍHO KOORDINÁTORA NZDM KLUB RADOTÍN

29. října 2018

Jsme nízkoprahový program pro děti a mládež Proxima Sociale o.p.s., který na Praze 16 funguje víc jak 10 let, a hledáme nového koordinátora nebo koordinátorku, který/á nás povede, chce být v přímé práci a nezalekne se výzev. Pracujeme s dětmi a mladými lidmi od 12 do 19 let doprovázíme je a poskytujeme individuální podporu.

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI DO NZDM KLUBU JIŽNÍ PÓL V PRAZE 11 NA 1,0 ÚVAZKU

22. října 2018

Jsme NZDM Klub Jižní pól Proxima Sociale o.p.s., který na Praze 11 funguje už 18 let, a hledáme kolegu, nebo kolegyni, která se nezalekne výzev a chce být součástí dobře fungujícího týmu.

HLEDÁME KOLEGY DO TERÉNNÍHO PROGRAMU V PRAZE 11 NA 1,0 A 0,5 ÚVAZKU

22. října 2018

Jsme Terénní program pro děti a mládež Proxima Sociale o.p.s., který na Praze 11 funguje už 15 let, a hledáme kolegy/ně, kteří se nezaleknou výzev a chtějí být součástí dobře fungujícího týmu.

Sociální pracovník/ce  Terénního programu Prahy 9

18. října 2018

Proxima Sociale o. p. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociálního terénního pracovníka pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže ve věku 13 až 19 let. Práce probíhá venku v ulicích Prahy 9. Jedná se různorodou a nestereotypní práci, která zahrnuje i kreativní činnosti (pořádání kulturních a sporotovních akcí, vytváření nového projektu komunitního centra apod.).

Volné pracovní místo v Klubu Činžák Mladá Boleslav

17. října 2018

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální/ho pracovnice/níka pro cílovou skupinu  dětí a mládeže na 1,0 úvazku v Nízkoprahovém klubu v Mladé Boleslavi. Hlavní náplní práce je poskytování sociálních služeb dětem a mládeži v nepříznivých sociálních situacích.