Volná místa

Hledáme parťáka/parťačku do terénního programu v Praze 13

18. ledna 2019

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální/ho pracovnici/níka nebo pracovnici/níka v sociálních službách pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže na 1,0 úvazku v terénním programu v Praze 13.

Volné pracovní místo v Klubu Činžák Mladá Boleslav

14. ledna 2019

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální/ho pracovnice/níka pro cílovou skupinu  dětí a mládeže na 1,0 úvazku v Nízkoprahovém klubu v Mladé Boleslavi. Hlavní náplní práce je poskytování sociálních služeb dětem a mládeži v nepříznivých sociálních situacích.

Hledáme lektora do programu Selektivní prevence

4. ledna 2019

Proxima Sociale o.p.s. - nezisková organizace zabývající se prevencí rizikového chování, sociální prací a výchovou vyhlašuje výběrové řízení na pozici lektora programu Selektivní prevence na částečný úvazek.

Kontaktní pracovník Praha 13 – zkrácený úvazek

3. ledna 2019

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální/ho pracovnici/níka nebo pracovnici/níka v sociálních službách pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže na 0,5 úvazku v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v Praze 13.

Sociální pracovník/ce  Terénního programu Prahy 9

18. října 2018

Proxima Sociale o. p. s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociálního terénního pracovníka pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže ve věku 13 až 19 let. Práce probíhá venku v ulicích Prahy 9. Jedná se různorodou a nestereotypní práci, která zahrnuje i kreativní činnosti (pořádání kulturních a sporotovních akcí, vytváření nového projektu komunitního centra apod.).