Hledáme lektora do programu Selektivní prevence

4. ledna 2019

Proxima Sociale o.p.s. - nezisková organizace zabývající se prevencí rizikového chování, sociální prací a výchovou vyhlašuje výběrové řízení na pozici lektora programu Selektivní prevence na částečný úvazek.

Forma práce: na částečný úvazek DPČ

Náplň práce:

  • realizace programu s třídními kolektivy na školách v regionech Prahy 2, 4, 8,10,11,12 a 13 včetně vypracovávání průběžných a závěrečných zpráv
  • podílení se na vytváření koncepce jednotlivých preventivních bloků a metodiky programu
  • pravidelná účast na poradách, intervizích a supervizích

Požadujeme:

  • pracovní flexibilita minimálně dva dny v týdnu (cca 16 hodin)
  • ukončené studium nebo minimálně započatý 2. ročník studia VOŠ/VŠ obory Pedagogiky, Psychologie a příbuzné a sociální a humanitní obory
  • zájem o problematiku všeobecné a selektivní primární prevence
  • samostatnost, empatičnost a kompetentnost v práci s třídním kolektivem

Nabízíme:

  • po ukončení zaškolovacího procesu 300Kč/hod za přímou práci
  • zázemí stabilní organizace
  • pestrou práci v profesionálním týmu pod odbornou supervizí
  • odborný růst
  • zaměstnanecké benefity
  • ohodnocení obvyklé v neziskovém sektoru

Kontaktní osoba:

Mgr. Alžběta Černochová
tel.: 777 471 805
e-mail:cernochova@proximasociale.cz

Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte nejpozději do 13.2.2019 na adresu:  cernochova@proximasociale.cz

Nástup: únor 2019