Sociální pracovnice Podpory rodiny

4. února 2019

Do programu Podpora rodiny hledáme sociální pracovnici.

Forma práce: pracovní poměr, úvazek 1,0 nebo dohodou

Náplň práce:

- terénní sociální práce s rodinami (návštěvy v domácnosti, doprovody apod.)

- spolupráce s OSPOD a dalšími subjekty

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- povědomí o zákonu o sociálních službách a standardech kvality sociálních služeb

- praxi v práci s klienty alespoň 2 roky

- zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodina atd.)

- samostatnost a kompetentnost v práci s klienty

- komunikační dovednosti

- spolehlivost a zodpovědnost

- odolnost vůči stresu

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- přátelské prostředí

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké benefity (25 týdnů dovolené, 3 sickdays, studijní volno, celoorg. akce)

- přiměřené ohodnocení (od 25.000,- Kč měsíčně)

Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 28. 2. 2019 na adresu 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-M. Nástup možný dohodou.