Aktuality

Jak na zdravotní pojištění

Jak na zdravotní pojištění
18. listopadu 2021

Věděli jste, že za Vás musí být vždy hrazeno nebo si musíte sami hradit zdravotní pojištění?

Více naleznete níže.

 

Zahájení zimní sezóny na Garáži

Zahájení zimní sezóny na Garáži
5. listopadu 2021

Dne 3.11. 2021 proběhlo znovuotevření klubu Garáž a zahájení zimní sezóny. Pro návštěvníky jsme měli nachystané drobné občerstvení, ale také workshop sprayArtu na malá plátna, turnaj ve stolním fotbálku, možnost předvést svůj talent při karaoke vystoupení a znalostní kvíz o sk8ové ceny, který se týkal Garáže a našich služeb. Více naleznete níže.

Klub Činžák v Jump Areně Liberec

Klub Činžák v Jump Areně Liberec
1. listopadu 2021

Ve středu 27. 10. 2021 jsme se jako Klub Činžák, Proxima Sociale o.p.s. s našimi klienty vydali na jednodenní výlet do Liberce. Zde jsme navštívili Urban Jump Arénu, sportovně volnočasové centrum, které nabízí aktivity, které jsou pro naše klienty velmi atraktivní – tedy skákání všeho druhu. Více naleznete níže.

4. letošní turnaj modřanského streetfotbalu

Modřanský streetfotbal
26. října 2021

V pondělí 25. 10. 2021 se na hřišti pod ZŠ Rakovského konal již čtvrtý a pro tento rok zároveň poslední modřanský streetfotbal. Turnaje se zúčastnily celkem 4 týmy. Více naleznete níže.

Poděkování

Poděkování
21. října 2021

Jménem kolektivu Podpory rodiny organizace Proxima Sociale o.p.s., a především jménem našich klientů, bychom rádi poděkovali firmě CENTRUM ADLER, jmenovitě panu Martinu Raimovi, za přenechání 13 kvalitních horských kol zdarma, pro naše klienty. Více naleznete níže.

Liga férového fotbalu alias „Férák pod Ještědem“ v Českém dubu

Liga férového fotbalu alias „Férák pod Ještědem“ v Českém dubu
20. října 2021

Liga férového fotbalu slaví 5 let své existence. Jedná se o jeden z projektů běžících pod platformou programu Fotbal pro rozvoj. Fotbal pro rozvoj funguje pod organizací Inex – Sdružení dobrovolných aktivit už 15 let a řadí se mezi iniciativy sítě Streetfotbal world. Více naleznete níže.

Účast na Modřanském jarmarku

Modřanský Jarmark
11. října 2021

V sobotu 2. října 2021 jsme se s několika klienty z podpůrné skupiny pro děti spadající pod službu Podpora rodiny zúčastnili Modřanského jarmarku. Více naleznete níže.

„Milostivé léto“ – cesta k bezdlužnosti

„Milostivé léto“ – cesta k bezdlužnosti
8. října 2021

Dne 28. října 2021 se otevírá nebývalá možnost, jak docílit osvobození od části dluhů. Může se to týkat i vás nebo někoho z vašeho okolí, proto čtěte dále.

Den otevřených dveří v Klubu Radotín

Den otevřených dveří v Klubu Radotín
27. září 2021

Dne 22. 9. 2021 proběhl od 13 do 16 hodin v Klubu Radotín den otevřených dveří. Měli jsme zde návštěvu z Městské části Praha 16, a to starostu pana Karla Hanzlíka, jeho zástupce pana Miroslava Knotka a paní Janu Hejrovou z propagace. Více naleznete níže.

Den otevřených dveří klubu Krok

Den otevřených dveří klubu Krok
24. září 2021

Ve středu 22. 9. se klub Krok zapojil do Týdne nízkoprahových klubů prostřednictvím akce Krok párty aneb Den otevřených dveří. Zúčastnit se tak mohli nejen naši klienti, ale také rodiče, učitelé či široká veřejnost. Více naleznete níže.