Klub Krok Praha 12

Kontakty Praha 12

Tým Praha 12

Otevírací doba

PO 14 - 19 h
ÚT 14 - 19 h
ST 14 - 19 h
ČT 14 - 19 h

Od 18 do 19 hodin probíhají individuální konzultace a kontakt s klienty v online prostředí.

Od pondělí do čtvrtka od 14 do 16 hodin probíhá terénní forma služby, ale pouze v případě, že v tuto dobu nevyužívají službu v klubu žádní klienti. Najdete nás v ulicích Prahy 12, klub je v tuto hodinu zavřený.

 

Klub Krok

Modřanský Klub Krok je místem, do kterého si můžeš zajít pro pomoc, pro radu, vzít sem kámoše na pokec nebo si i jen tak v bezpečném prostředí vydechnout. Je ti mezi 12 a 19 lety? Pak jsme tu právě pro tebe! 

Pomůžeme Ti s věcma do školy, vyslechneme Tě v těžkých chvílích nebo s Tebou budeme hledat řešení problémů - ať už doma, ve škole nebo mezi kámošema. Ceníme si spolupráce a i Tobě chceme ukázat, že spolupráce je dobrou cestou ze všech trablů. Proto pořádáme tak zvané BALANCE skupiny, na kterých můžeš poznávat sám/sama sebe, potkávat se se stejně starýma lidma a sdílet svoje zkušenosti. 

Každý rok se s námi můžeš potkat na naší akci Modřanský Streetfest, která žije hudbou, sportem a pouličním uměním. Velkou výhodou našeho klubového zázemí je zahrada, která je ideální nejen pro sport, ale také pro letní kino a grilování - na to se u nás můžeš těšit. Stačí jen přijít! 

 

Co nabízíme

Pomůžeme Ti se školní přípravou, s hledáním kroužků nebo aktivit, které by Tě bavily, ale také s řešením konfliktů s učiteli a spolužáky. Obrátit se na nás můžeš i když zažíváš těžké situacemi v rodině a vyslechneme Tě ve chvílích, kdy Tě něco štve a zdá se, že nikdo na Tebe nemá čas. My ho máme!

Na čem ještě pracujeme?