Klub Krok Praha 12

Kontakty Praha 12

Tým Praha 12

Otevírací doba

PO 14 - 19 h
ÚT 14 - 19 h
ST 14 - 19 h
ČT 14 - 19 h
12 - 16 h

Od pondělí do čtvrtka je čas od 18 do 19 h vyhrazen pro individuální konzultace.

Od pondělí do čtvrtka probíhá také terénní forma služby, ale pouze v případě, že v tuto dobu nevyužívají službu v klubu žádní klienti. Najdete nás v ulicích Prahy 12.

 

Klub Krok 

Modřanský Klub Krok je místem, do kterého si můžeš zajít pro pomoc, pro radu, vzít sem kámoše na pokec nebo si i jen tak v bezpečném prostředí vydechnout. Je ti mezi 6 a 26 lety? Pak jsme tu právě pro tebe! 

Pomůžeme Ti s věcma do školy, vyslechneme Tě v těžkých chvílích nebo s Tebou budeme hledat řešení problémů - ať už doma, ve škole nebo mezi kámošema. 

Každý rok se s námi můžeš potkat na naší akci Modřanský Streetfest, která žije hudbou, sportem a pouličním uměním. Velkou výhodou našeho klubového zázemí je zahrada, která je ideální nejen pro sport, ale také pro letní kino a grilování - na to se u nás můžeš těšit. Stačí jen přijít! 

 

Co nabízíme

Pomůžeme Ti se školní přípravou, s hledáním kroužků nebo aktivit, které by Tě bavily, ale také s řešením konfliktů s učiteli a spolužáky. Obrátit se na nás můžeš i když zažíváš těžké situacemi v rodině a vyslechneme Tě ve chvílích, kdy Tě něco štve a zdá se, že nikdo na Tebe nemá čas. My ho máme!

 

Informace pro rodiče

Klub Krok je preventivní sociální služba pro děti a mládež ve věku od 6 do 26 let, s týmem kvalifikovaných a přátelských pracovníků. Prostřednictvím našich pravidel: bez alkoholu, bez drog, bez agrese (i verbální) a s respektem, zajišťujeme bezpečné prostředí pro smysluplné trávení volného času. V naší nabídce naleznete širokou škálu jak volnočasových, tak preventivních aktivit, díky kterým mohou vaše děti nejen zažít spoustu zábavy, vyzkoušet něco nového a poznat nové přátele, ale také si mohou osvojit celou řadu schopností a dovedností, které využijí během svého života. Prostřednictvím rozhovorů pak mohou s pracovníky probrat vše, co aktuálně řeší. Pracovníci jsou ze zákona vázáni mlčenlivostí, proto není třeba se obávat, že by se důvěrné informace dostaly k někomu nepovolanému.

V našem klubu naleznete křesla a gauče, ideální k posezení a odpočinku, velké množství deskových her, ale také stolní fotbálek, ping pong či rozličné sportovní vybavení pro milovníky aktivního trávení volného času, kteří mohou využít také přilehlou zahradu. Samozřejmostí je počítač, který je k dispozici jak pro surfování na internetu, či poslech hudby, tak pro případné domácí úkoly.

Součástí programu klubu jsou také pravidelné výtvarné dílný, filmové kluby, workshopy, turnaje a další akce na přání klientů.

Na čem ještě pracujeme?