Terénní programy P9

Kontakty Praha 9

Tým Praha 9

Provozní doba

Po

13 - 19 h

Út

13 - 19 h

St

13 - 19 h

Čt

13 - 19 h

Potkáš nás hlavně na Proseku, Střížkově a ve Vysočanech. Pomůžeme ti v situacích, na které sám/sama nestačíš. 

Jsme tady pro Tebe vždycky, když potřebuješ pomoc, poradit nebo třeba i jen vyslechnout. Protože je na Praze 9 hodně škol, často pracujeme s tématem šikany nebo vůbec s fungováním ve škole.  Obrátit se nás můžeš taky když řešíš vztahy, ať už vztahy s rodiči, kamarády, nebo ty partnerské. Cizí nám nejsou ale ani další témata. Co všechno nás zajímá a s čím vším Ti umíme pomoc, můžeš zjistit na našem Instragramu Tik Toku. Přes tyhle sítě nám taky můžeš napsat, anebo nám můžeš zavolat na telefon 775 610 001. Stojíme Na Tvé Straně!

Díky množství sportovních hřišť Prosek žije Streetfotbalem – měsíčně pořádáme streetfotbalové zápasy, na kterých se můžeš potkat s vrstevníky a zahrát si s nimi. Zároveň víme, že dospívat je často dost těžký a tak organizujeme skupiny pro mladé. Říkáme jim RE FRESH a pokud ti je mezi 14 - 18 lety, můžeš na ně přijít, sdílet svoje trable s vrstevníky, najít inspiraci a nápady pro řešení problémů. Nebo s náma můžeš vyjet na tak zvané REPy, což jsou pobyty na horách za pakatel, navíc s partou skvělých lidí. Pracovníci, kteří tam jedou, dělají fantastický programy, ale máš dost času i na pokec a svoje věci. A večer koukáme na filmy. 

Mimo tohle všechno pravidelně monitorujeme lokalitu a zajímáme se o aktuální dění a trendy. Společně s volnočasovým klubem Harfika pořádáme každé léto komunitní akci Prosekneme. V terénu nás poznáš podle toho, že rozdáváme modré lístečky. Neboj se nás oslovit!

Na čem ještě pracujeme?