Terénní programy P9

Kontakty Praha 9

Tým Praha 9

Provozní doba

Po

13 - 19 h

Út

13 - 19 h

St

13 - 19 h

Čt

13 - 19 h

Potkáš nás hlavně na Proseku, Střížkově, v Letňanech a ve Vysočanech. Pomůžeme ti v situacích, na které sám/sama nestačíš.  

Jsme tady pro Tebe vždycky, když potřebuješ pomoc, poradit nebo třeba i jen vyslechnout. Protože je na Praze 9 hodně škol, často pracujeme s tématem šikany nebo vůbec s fungováním ve škole.  Obrátit se nás můžeš taky když řešíš vztahy, ať už vztahy s rodiči, kamarády, nebo ty partnerské. Cizí nám nejsou ale ani další témata. Co všechno nás zajímá a s čím vším Ti umíme pomoc, můžeš zjistit na našem Instragramu a Tik Toku. Přes tyhle sítě nám taky můžeš napsat, anebo nám můžeš zavolat na telefon 775 610 001. Stojíme Na Tvé Straně! 

Díky množství sportovních hřišť Prosek žije Streetfotbalem – od dubna do října pořádáme měsíčně streetfotbalové zápasy, na kterých se můžeš potkat s vrstevníky a zahrát si s nimi. Zároveň víme, že dospívat je často dost těžké a tak organizujeme skupiny pro mladé. Říkáme jim RE FRESH a pokud ti je mezi 14 - 18 lety, můžeš na ně přijít, sdílet svoje trable s vrstevníky, najít inspiraci a nápady pro řešení problémů. Nebo s námi můžeš vyjet na tak zvané REPy, což jsou pobyty na horách za pakatel, navíc s partou skvělých lidí. Pracovníci, kteří tam jedou, dělají fantastický programy, ale máš dost času i na pokec a svoje věci. A večer koukáme na filmy.  

Mimo toto všechno pravidelně monitorujeme lokalitu a zajímáme se o aktuální dění a trendy. Společně s volnočasovým klubem Harfica pořádáme každé léto komunitní akci Prosekneme. V terénu nás poznáš podle toho, že rozdáváme modré lístečky. Neboj se nás oslovit! 

Na čem ještě pracujeme?