Příměstský tábor klubu Terén 2021

28. července 2021

V týdnu od 19.- 23. července se konal příměstský tábor klubu Terén. Děti ve věku od 7-13 let si užily spousty zábavy a aktivit. Více naleznete níže.

NDo | V týdnu od 19.- 23. července se konal příměstský tábor klubu Terén. Děti ve věku od    7-13 let si užily spousty zábavy a aktivit. Program byl opravdu bohatý – v pondělí jsme začali společnými seznamovacími hrami a výletem do Holšin (kombinace autobusu a pěšího výletu). V „Holšíně“ pak proběhl turnaj v bowlingu, který děti moc bavil. Po túře si děti odpočinuly při promítání pohádky na přání.

V úterý nás čekala cesta vlakem do Prahy na celodenní výlet. Nejdříve jsme podnikli výšlap na Branické skály a odpoledne se všichni vyřádili na LASER GAME.

Středa byla věnována pěšímu výletu na rozhlednu Studený vrch. Počasí nám celý týden přálo, takže jsme si to všichni užili. Po návratu jsme se věnovali výtvarným dílnám, při nichž si děti vyrobily dárek domů na památku.

Čtvrtek byl akční- cesta autobusem do Prahy, kde si děti vyzkoušely únikovou hru na téma Harryho Pottera a odpoledne jsme ještě navštívili multikino.

Poslední den příměstského tábora byl věnován výletu do Mokrovrat (kombinace vlaku a pěší túry). Pro některé děti byla už jízda vlakem zážitek, protože jím cestovaly poprvé. V cílové stanici je čekala odměna – krásný zážitek v podobě jízdy na koních. Po návratu ještě trocha výtvarničení (děti vyráběly polštářky, které se jim opravdu povedly) a pak už jen rozloučení. Tak zase příští rok!

PT Dobříš 2   PT Dobříš 4   PT Dobříš 5   PT Dobříš 3