Taky to znáš? – Zeptali jsme se za vás na vztahy ve třídě

29. dubna 2020

Kačka, Verča a Terka pracují v Proximě Sociale a spolu s týmem přemýšlely, jak mohou pomoci mladým lidem, kteří hodně řeší vztahy. Napadlo je natočit videa s odborníky a odbornicemi, kteří by postupně mohli zodpovídat nejen otázky ke vztahům ve třídě. Chtěly vycházet přímo z toho, co s nimi mladí často řeší. 

K čemu vám to může být užitečné?

Můžete srozumitelnou formou získat informace o věcech, které se možná týkají i vás. Rády bychom při tvorbě videí spolupracovaly přímo s mladými lidmi, protože právě jejich tipy a otázky jsou pro taková videa stěžejní. Ve formátu bychom chtěly pokračovat, a nabízet tak prostor vycházející z vašich tipů a otázek, který můžete aktivně spoluvytvářet. A hlavně si myslíme, že je fajn, když zjistíte, že to taky třeba znáte a nejste na to sami.

Proč je fajn si to pustit?

Tvoříme to my, tým Proximy, který pracuje s mladými lidmi. A videa nejsou naše představa o tématu, ale jsou to vaše otázky, které nám často pokládáte. A my vám na ně zkoušíme odpovědět tak, abyste se k tomu mohli vrátit, nebo to taky sdílet mezi sebou. Často totiž zjistíte, že tyhle otázky si možná nepokládáte jenom vy. A odpovídá vám někdo? Od nás dostanete nejen odpověď někoho, kdo se tématem zabývá, ale také vám můžeme nabídnout, co se situací můžete dělat, anebo jak se na nás můžete obrátit.

Odkaz na video na našem youtube kanálu.

Máte i vy nějaké dotazy? Pošlete nám je na messenger Teréňačky Proxima nebo instagramový či TikTok účet @terenackyproxima.

A kdo za tím stojí:

Kateřina Báňová

Veronika Šamánková

Tereza Svobodová

Filip Kadlec