Vybouchli jsme?!

14. prosince 2018

Když jsme byli s Proximou Sociale na výjezdu v Jiřetíně pod Jedlovou, stala se nám krutá věc. Vypadl nám proud, přestalo fungovat čerpadlo u výměníku kamen a voda začala vřít.

Ale nejprve se podíváme na začátek tohoto dobrodružství. Po celou dobu našeho pobytu jsme si podle vlastních receptů vařili dobrá jídla. Během pěti dnů jsme probrali několik preventivních témat. Jednoho večera nás pracovnice vyzvaly k souboji v kartách, z počátku to vypadalo, že půjde o nevinnou hru. Nakonec se však jednalo o strašidelnou bojovku s věštkyní, pavouky a pokladem. Podnikli jsme výlet na zříceninu Tolštejn a rozhlednu Jedlová, konec cesty jsme šli tmou a na mýtině spatřili nebe plné hvězd, jaké se nám nepoštěstí v Praze vidět. Po celou dobu jsme zažívali nové věci.

A teď zpět k tomu výbuchu! Ale nebojte se, však se nám nic nestalo. Jen jsme na nějakou dobu přišli o teplo a světlo a za minutu dvanáct proud naskočil. Během resocializačního pobytu jsme fungovali jako rodina a vzájemně jsme si pomáhali. I přestože nám byla občas zima a nebyla tam WIFI, jsme si pobyt velmi užili.

 

Klienti služby

 

před chalupou   na nakupech   skupinove aktivity   modelujeme

krajina   kliky v kopci   uz se stmiva   v hospode

cvicime   kruhovy trenink