Výjezdní setkání Primární prevence

8. července 2020

VVPvyjezd_skupinovkaOd 1.7. do 3.7. se uskutečnilo výjezdní setkání Primární prevence na Tvrzi ve Svinné. Obsahem byla  především metodika programu, dále mimořádné a kominikačně obtížné situace. 

Od 1.7. do 3.7. se uskutečnilo výjezdní setkání Primární prevence na Tvrzi ve Svinné. Obsahem byla především metodika programu, dále mimořádné a kominikačně obtížné situace. Tým pracoval aktivně, hravě a se zápalem. Každý za sebe přinášel své názory a cenné zušenosti.  

vyjezdVVP_spoluprace

Jelikož se v rámci Výchovně vzdělávacích programů v posledních dnech snažíme definovat naše společné vize, dopopředí se nám opakovaně dostává touha po propojení a provázenosti programů Primární a Selektivní prevence a s tím souvisejicí maximální využítí kvalit každého z nás. A právě proto byly na toto setkání přizvány i kolegyně ze Selektivní prevence. Koordinátorka Selektivní prevence využila svých zkušeností z DVPP (DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ PREDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ) a pomáhala týmu v rámci tříhodinového bloku s otázkami ohledně aktualizace pravidel se třídou v rámci programu.

VVPvyjezd_skupinovka