Za zvířátky s Proximou

10. března 2021

I letos v létě můžou děti s Proximou Sociale zažívat dobrodružství. Na Praze 12 a Praze 13 připravujeme příměstský tábor, na kterém budeme poznávat nová místa, kamarády i činnosti. Zahrajeme si spoustu her, budeme malovat a tvořit, vydáme se do přírody a samozřejmě také za zvířátky – čeká nás návštěva koňské farmy a ZOO. 

Tábor pro děti od 6 do 12 let je zaměřený na posilování spolupráce, zlepšení komunikace a ohleduplnosti vůči druhým. Naším cílem je sdružovat děti v místech, kde společně žijí, pomáhat vytvářet nové vztahy a tím přispívat k utváření zdravé komunity v daných oblastech. Chceme pomoc i vám – rodičům – s řešením hlídání dětí v období letních prázdnin. Celý program příměstského tábora je koncipován jako celotáborová hra, která je dotvářena dílčími výlety do mimopražských i pražských lokalit. Přihlásit se můžete už nyní, těšíme se na vás!

 

Kdy a kde se budou tábory konat?

V letošním roce nás čekají dva příměstské tábory:

  1. První s kapacitou pro 20 dětí proběhne v termínu od 19. 7. do 23. 7. 2021 na adrese Kutilova 3061/2 (TVM Tower).
  2. Druhý taktéž s kapacitou pro 20 dětí proběhne v termínu od 26. 7. do 30. 7. 2021 v Klubu JednaTrojka na adrese K Zahrádkám, číslo parcely 1865/11.

Přihlašovat se můžete u Terezy Vrabčákové na e-mailu vrabcakova@proximasociale.cz.

za zviratky III