Články Proximy Sociale

Poděkování projektu Krabice od bot a Strom přání České spořitelny

Poděkování
7. ledna 2022

Za službu Podpora rodiny Organizace Proxima Sociale, a především za naše klienty, bychom rádi tímto poděkovali projektu Krabice od bot, hlavě sběrnému místu paní Zdeny Filipové a Stromu přání České spořitelny, konkrétně jejich pobočce na Sofijském náměstí v Modřanech. Více naleznete níže.

Klub JednaTrojka a mikrogrant Dobro-druzi

Mikro grant
16. prosince 2021

V průběhu měsíce listopad se klientům v klubu Jedna Trojka povedlo realizovat projekt, který jim napomohl v seberealizaci, utváření veřejného prostoru, nabytí nových přínosných a praktických dovedností. Více naleznete níže.

Poděkování firmě LEGO

Poděkování firmě LEGO
6. prosince 2021

Rádi bychom poděkovali firmě LEGO, která nám darem poskytla neuvěřitelných 80 stavebnic pro naše klienty. Stavebnice udělaly nesmírnou radost nejen našim dětských klientům, ale i jejich rodičům a zapojit se do stavění tak mohla celá rodina.

Úřad práce pomáhá těm, co se ocitli v nouzi vlivem ukončení dodávek energií od Bohemia Energy

Úřad práce pomáhá těm, co se ocitli v nouzi vlivem ukončení dodávek energií od Bohemia Energy
6. prosince 2021

Ocitli jste se v nouzi vlivem náhlého ukončení dodávek energií od Bohemia Energy a dalších společností? Neprodleně přejděte od dodavatele poslední instance k běžnému dodavateli energií (lze vyřídit i online) !!! Více naleznete níže.

Výlet do Imaginaria s klienty služby Podpora dětí

Výlet do Imaginaria s klienty
3. prosince 2021

V sobotu 27. listopadu 2021 jsme s klienty služby Podpora dětí vyrazili na výlet. Ráno jsme se přivítali a v kroužku jsme sdíleli, s čím na výlet přicházíme a co od něj očekáváme. Jelikož se některé děti navzájem neznaly, formou her a aktivit jsme se navzájem představili. Více naleznete níže.

Výlet do kina a Stanice přírodovědců s klienty služby Podpora dětí

Výlet s klienty služby Podpora dětí
22. listopadu 2021

V sobotu  6. listopadu 2021 jsme s klienty služby Podpora dětí vyrazili na výlet. Více naleznete níže.

Jak na zdravotní pojištění

Jak na zdravotní pojištění
18. listopadu 2021

Věděli jste, že za Vás musí být vždy hrazeno nebo si musíte sami hradit zdravotní pojištění?

Více naleznete níže.

 

Zahájení zimní sezóny na Garáži

Zahájení zimní sezóny na Garáži
5. listopadu 2021

Dne 3.11. 2021 proběhlo znovuotevření klubu Garáž a zahájení zimní sezóny. Pro návštěvníky jsme měli nachystané drobné občerstvení, ale také workshop sprayArtu na malá plátna, turnaj ve stolním fotbálku, možnost předvést svůj talent při karaoke vystoupení a znalostní kvíz o sk8ové ceny, který se týkal Garáže a našich služeb. Více naleznete níže.

Klub Činžák v Jump Areně Liberec

Klub Činžák v Jump Areně Liberec
1. listopadu 2021

Ve středu 27. 10. 2021 jsme se jako Klub Činžák, Proxima Sociale o.p.s. s našimi klienty vydali na jednodenní výlet do Liberce. Zde jsme navštívili Urban Jump Arénu, sportovně volnočasové centrum, které nabízí aktivity, které jsou pro naše klienty velmi atraktivní – tedy skákání všeho druhu. Více naleznete níže.

4. letošní turnaj modřanského streetfotbalu

Modřanský streetfotbal
26. října 2021

V pondělí 25. 10. 2021 se na hřišti pod ZŠ Rakovského konal již čtvrtý a pro tento rok zároveň poslední modřanský streetfotbal. Turnaje se zúčastnily celkem 4 týmy. Více naleznete níže.