Koordinátor/ka NZDM a terénních programů v Praze 11

18. května 2021

Hledáme nového koordinátora nebo koordinátorku NZDM a Terénní služby v Praze 11

REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA NZDM A TERÉNNÍ SLUŽBY

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici koordinátora/ky v sociálních službách NZDM Jižní pól a Terénní program pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže v Praze 11.

Hledáme nového koordinátora nebo koordinátorku, který/á nás povede. Člověka, který rád aktivně vstupuje do kontaktu s mladými lidmi, baví ho nové výzvy, má kreativního ducha a nezalekne se administrativy. Na vzdělání nám záleží, důležitější je Vaše osobnost, zkušenosti a přístup k práci a cílové skupině. Pro náš tým potřebujeme hlavně odvážného realizátora/ku, který/á umí vzít výzvu za svou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • přímá práce, naslouchání a doprovázení dětí a mládeže dospíváním, sociální poradenství
  • vedení malého týmu
  • vedení služby (s podporou organizace podílení se na psaní projektů a závěrečných zpráv), plánovací, hodnotící a kontrolní činnost
  • organizace sportovních či kulturních akcí
  • komunikace se spolupracujícími institucemi, ZŠ a SŠ, úřady
  • reprezentace služby a účast na pracovních skupinách

HLEDÁME:

  • člověka se sebereflexí a nadhledem, který umí pracovat s hranicemi
  • je týmový hráč, ale dokáže na úkolech pracovat i samostatně
  • umí komunikovat jak s cílovou skupinou mládeže, tak zástupci úřadů a jiných institucí
  • nevadí mu 3x týdně přímá práce v odpoledních a večerních hodinách (cca do 19)
  • umí pracovat s programy MC Office a třeba i něco víc

POŽADUJEME:

  • VŠ / VOŠ vzdělání v oblasti sociální práce
  • znalost zákona 108/2006Sb
  • 2 roky práce s mládeží
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • výhodou zkušenost s vedením malého týmu

CO NABÍZÍME:

  • práci na HPP s úvazkem 1,0 po roce smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost stát se součástí podporujícího, přátelského a neformálního kolektivu
  • propracovaný systém zaučení nováčků, pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • možnost participace na nových projektech, prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů
  • další vzdělávání, účast na kurzech, konferencích, interní vzdělávání
  • zázemí velké progresivní organizace s 25letou tradicí v sociální práci
  • Pracovní benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, studijní volno, možnost home office
  • Mzdu 32 000,-

Místo výkonu práce: Praha 11

Předpokládaný nástup červen 2021, případně dle dohody.

Výběrové řízení je tříkolové (pohovor, stáž na službě, pohovor s ředitelkou organizace). Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám odpovězte na 3. otázky. Proč chcete pracovat s cílovou skupinou? Co očekáváte od této práce? Z čeho máte obavy? Uchazeče budeme zvát na pohovor postupně. Těšíme se na Tebe!

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Kontakt: 0%rB-~l7VX~z8~na88FyT75d05pJ