Lektor/ka programu Primární prevence v MŠ

18. listopadu 2021

Organizace s 25letou tradicí a úspěchy v oblasti práce s dětmi a mladými lidmi, zabývající se prevencí rizikového chování, sociální prací a výchovou hledá pracovníka/pracovnici na pozici Lektor/ka programu primární prevence v mateřských školách.

Forma práce: úvazek 0,3 DPČ

Náplň práce:

  • Realizace programu s třídními kolektivy na školách v regionech Prahy, včetně vypracovávání výstupních zpráv
  • Podílení se na vytváření metodiky programu
  • Pravidelná účast na poradách, intervizích a supervizích

Požadujeme:

  • Časová náročnost 3 dny v týdnu
  • Minimálně ukončený 2. ročník bakalářského studia či VOŠ obor Pedagogika, Psychologie a příbuzné sociální a humanitní obory
  • Zkušenost s dětským kolektivem výhodou
  • Samostatnost, empatie a kompetence v práci s dětmi

Nabízíme:

  • Mzdu 6 400 - 9 600 Kč
  • Zázemí stabilní organizace
  • Pestrou práci v profesionálním týmu pod odbornou supervizí
  • Odborný růst

Kontaktní osoba:

Mgr. Alžběta Černochová

cernochova@proximasociale.cz

tel.: 777 471 805

Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 25. 11. 2021

Nástup: listopad/prosinec 2021