Lektor probačního programu

13. ledna 2022

Proxima Sociale o.p.s. vypisuje výběrové řízení na lektora probačního programu pro mladistvé pachatele trestných činů.

Co vás čeká:

- individuální a skupinová práce se skupinou mladistvých pachatelů trestných činů

- výjezdy spojené s absolvováním programu mimo Prahu

- komunikace s rodiči, Probační a mediační službou, kurátory pro mladistvé o programu a jednotlivých klientech

- nezbytná administrativní stopa proběhlých setkání a příprava grantů, závěrečných zpráv

Požadujeme:

- VŠ nebo min. VOŠ vzdělání v oborech psychologie, sociální práce, sociální pedagogika, pedagogika, případně jiné humanitní vzdělání,

- 3 roky praxe v oblasti pomáhajících profesí,

- orientace v oblasti trestního práva a dalších relevantních zákonných norem,

- dovednosti v oblasti skupinové práce,

- schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, komunikační dovednosti,

- časová flexibilita – práce především v odpoledních hodinách

- praxe v práci s cílovou skupinou v délce min. 1 rok.

Nabízíme:

- flexibilní práci (možnost DPČ do výše průměrně 20 hodin týdně)

- možnost zapojení do dalších programů Proxima Sociale (především terénní programy pro mládež, nízkoprahová zařízení pro děti a mládež)

- odborné zázemí

- možnost profesního růstu

- možnost čerpání osobního volna až do výše 20 hod (sick days)

Důležité informace

Zaujala – li vás naše nabídka, zašlete prosím:

1) Strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech

2) Motivační dopis, ve kterém se pokusíte odpovědět na následující otázku: V čem vnímáte důležitost práce s mladistvými pachateli trestných činů?

Do kalendáře:

Přihlášky přijímáme do 31. 1. 2022 Nástup je možný od 1. 2. 2022.

Přihlášku s přílohami & případné dotazy posílejte Šárce Vlkové: vlkova@proximasociale.cz

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.