Regionální koordinátor/ka nzdm a terénní služby

8. ledna 2021

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici koordinátora/ky v sociálních službách NZDM Klub Krok a terénní program pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže v Praze 12.

Hledáme hledáme nového koordinátora nebo koordinátorku, který/á nás povede. Člověka, který rád aktivně vstupuje do kontaktu s mladými lidmi, baví ho nové výzvy, má kreativního ducha a nezalekne se administrativy. Na vzdělání nám záleží, důležitější je Vaše osobnost, zkušenosti a přístup k práci a cílové skupině. Pro náš tým potřebujeme hlavně odvážného realizátora/ku, který/á umí vzít výzvu za svou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • přímá práce, naslouchání a doprovázení dětí a mládeže dospíváním, sociální poradenství
  • vedení malého týmu
  • vedení služby (s podporou organizace podílení se na psaní projektů a závěrečných zpráv), plánovací, hodnotící a kontrolní činnost
  • organizace sportovních či kulturních akcí
  • komunikace se spolupracujícími institucemi, ZŠ a SŠ, úřady
  • reprezentace služby a účast na pracovních skupinách

POŽADUJEME:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a věk více jak 21 let
  • 2 roky práce s mládeží
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, psychickou odolnost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • předpoklady k samostatné i týmové práci, kreativitu,
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost (2x týdne práce v odpoledních a večerních hodinách - cca do 19)

VÝHODOU JE POKUD:

  • máte zkušenosti s prací s dětmi a mládeží
  • máte vystudovanou VŠ/VOŠ obor sociální práce či příbuzný obor, anebo máte kurz pracovníka v sociálních službách
  • orientujete se v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality soc. služeb
  • využíváte sebereflexi pro svůj další růst a umíte pracovat se svými hranicemi
  • seznamujete se rád/a s novými lidmi a dokážete oslovovat i cizí lidi na ulici

CO NABÍZÍME:

  • práci na HPP s úvazkem 1,0, po roce smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost stát se součástí podporujícího, přátelského a neformálního kolektivu
  • propracovaný systém zaučení nováčků, pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • možnost participace na nových projektech
  • prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů
  • další vzdělávání, účast na kurzech, konferencích, interní vzdělávání
  • možnost homeoffice, možnost studijního volna
  • zázemí velké progresivní organizace s 25letou tradicí v sociální práci
  • 5 týdnů dovolené, sickdays

Mzdu 32 000,-

Místo výkonu práce: Rakovského 3138/2, Praha 12

Předpokládaný nástup únor 2021, případně dle dohody.

Těšíme se na Vás!

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis a motivační dopis přes inzerát ZDE

Přihlašovat se můžete do 29. 1. 2021. V motivačním dopise nám odpovězte na 3. otázky. Proč chcete pracovat s cílovou skupinou? Co očekáváte od této práce? Z čeho máte obavy?

Uchazeče budeme zvát na pohovor postupně. Výběrové řízení je dvoukolové (pohovor, stáž na službě).

Můžete kotaktovat také zodpovědnou osobu na adrese 3nEDZcenW7c-6bep4fnC51~77.kmb

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.