Sociální pracovnice/ík služby Podpora rodiny - Mladá Boleslav

22. října 2021

Hledáme kolegu/yni, který by měl zájem podílet se na rozšíření terénní sociální služby pro rodiny s dětmi v Mladé Boleslavi.

pracovní smlouva, úvazek 1,0

Náplň práce:

- poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, tzn. pomoc rodinám při řešení jejich obtížné sociální situace, spolupráce s rodiči, skupinová práce s dětmi

- jednání s potenciálními zájemci o službu, uzavírání smluv

- spolupráce s dalšími subjekty (úřady, sociální služby, školy apod.)

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- praxi v oblasti sociálních služeb (zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou)

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodinné právo atd.)

- schopnost individuální i skupinové práce

- samostatnost a zodpovědnost

- komunikační dovednosti

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- přátelské prostředí

- pestrou práci

- podporu vlastních nápadů a kreativity

- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna, celoorg. akce)

- finanční ohodnocení odpovídající dosažené praxi

Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-M. Vybrané uchazeče budeme zvát v listopadu k osobnímu pohovoru.