Sociální pracovnice/ík služby Podpora rodiny

1. srpna 2021

Hledáme kolegyni/gu do týmu služby Podpora rodiny.

Forma práce: pracovní poměr, úvazek 0,8 - 1,0

Náplň práce:

- poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, tzn. spolupráce s rodinami při řešení jejich nepříznivé sociální situace

- jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv

- spolupráce s dalšími subjekty (OSPOD, úřady, sociální služby, školy apod.)

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodinné právo apod.)

- samostatnost a kompetentnost v práci s klienty

- komunikační dovednosti

- spolehlivost a zodpovědnost

- schopnost týmové spolupráce

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- přátelský kolektiv

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké benefity

- přiměřené ohodnocení

Kontaktní osoba:

Mgr. Dagmar Klárová

tel.: 777 778 116

Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-Mh Nástup dle dohody.