Sociální pracovník/ce v Občanské poradně

1. července 2020

Hledáme nového kolegu/yni do služby Občanská poradna.

Forma práce: pracovní poměr, částečný úvazek

Náplň práce:
- vedení poradenských rozhovorů s klienty
- vyhledávání informací a zpracování dotazů
- vedení dokumentace a výkaznictví
- zpracovávání zpráv, monitoringů a kazuistik
- spolupráce na tvorbě metodických dokumentů

Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.
- orientaci v právním systému, a to zejména v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva, v oblasti sociálního zabezpečení, občanského soudního řízení a insolvenčního řízení
- komunikační dovednosti, schopnost vedení poradenského rozhovoru
- samostatnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:
- zázemí stabilní organizace
- pestrou práci
- odborný růst
- zaměstnanecké výhody
- ohodnocení obvyklé v neziskovém sektoru

Kontaktní osoba:
Dagmar Klárová
tel.: 777 778 116

Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-M. Nástup dle dohody.