Sociální pracovník/ice služby Podpora rodiny

21. prosince 2020

Hledáme kolegu/yni, který by měl zájem podílet se významnou měrou na zavedení nové služby v Mladé Boleslavi.

Forma práce: pracovní poměr, úvazek 1,0

Náplň práce:

- poskytování sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, tzn.  pomoc rodinám při řešení jejich obtížné sociální situace, spolupráce s rodiči, skupinová práce s dětmi

- jednání s potenciálními zájemci o službu, uzavírání smluv

- spolupráce s dalšími subjekty (úřady, sociální služby, školy apod.)

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- praxi v oblasti sociálních služeb (zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou)

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodinné právo atd.)

- schopnost individuální i skupinové práce

- samostatnost a zodpovědnost

- komunikační dovednosti

- znalost práce na PC

 Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- přátelské prostředí

- pestrou práci

- odborný růst

- možnost zapojení se do činnosti další sociální služby (NZDM)

- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, studijní volno, celoorg. akce)

- nástupní plat 26 – 28 tis. Kč

Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-Mh