Sociální pracovník / sociální pracovnice – Mladá Boleslav

4. února 2022

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / sociální pracovnice v nízkoprahovém zařízení.

Společnost Proxima Sociale o.p.s.

Jsme úspěšná nezisková organizace. Naším oborem je práce s dětmi, mládeží a rodinami. Preventivní a poradenské sociální služby poskytujeme již 29 let. Naším posláním je poskytovat kvalitní služby a dále je inovovat a rozvíjet. Prioritou jsou pro nás potřeby klientů, užitek naší práce však slouží celé komunitě.

Do týmu nízkoprahových programů hledáme 2 kolegyně nebo kolegy se zájmem o práci s mládeží v nízkoprahovém zařízení.

Úvazek: 1,00 (jedno z obsazovaných míst je zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)

Lokalita: Mladá Boleslav

Nástup: únor 2022 nebo dle dohody

Náplň práce:

  • •  Poskytování přímé péče klientům, které zahrnuje mj. individuální podporu a průvodcovství dospíváním, sportovní a kulturní akce, skupinové workshopy, resocializační pobyty
  • •  Nepřímé činnosti, které zahrnují mj. zápisy do klientské DTB, přípravu jednorázových lokálních akcí pro klienty, měsíční tematické programy a jejich distribuci, komunikaci na sociálních sítích
  • •  Komunikace s veřejnou správou, školami a dalšími institucemi a organizacemi
  • •  Spolupráce na zvyšování kvality a inovacích služeb

Požadujeme:

  • •  VŠ/VOŠ v oboru sociální práce nebo příbuzných oborech – včetně studia v posledním ročníku
  • •  Pracovní zkušenosti s programy pro děti a mládež výhodou
  • •  Orientace v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality sociálních služeb
  • •  Zájem o inovativní metody sociální práce
  • •  Bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
  • •  Dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, samostatnost a spolehlivost
  • •  Časovou flexibilitu (přímá práce s cílovou skupinou probíhá v odpoledních hodinách)

Nabízíme:

  • •  Smysluplnou práci v profesionální přední neziskové organizaci
  • •  Spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem
  • •  Zaškolení a pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • •  Nástupní mzda 25.000–28.000 Kč dle dosaženého vzdělání a praxe
  • •  Pravidelné vzdělávání a podpora profesních dovedností
  • • 5 týdnů dovolené, 1 týden osobního volna, možnost home office, možnost studijního volna
  • •  Prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů a profesní růst

K výběrovému řízení zašlete:

  1. profesní CV
  2. motivační dopis, ve kterém nalezneme odpovědi na otázky: Proč chcete pracovat s cílovou skupinu našich nízkoprahových služeb? Čeho se při práci v terénu a/nebo nízkoprahovém zařízení obáváte? Jaký je Váš osobní kariérní plán v následujících 5 letech

V případě potřeby podrobnějších informací kontaktujte vedoucí rozvoje programů:

Jana Havlíčková | +420 778 744 517 | hr@proximasociale.cz

Více informací o společnosti: https://www.proximasociale.cz/

Informace o dalších volných pracovních pozicích v Proxima Sociale o.p.s.: https://www.proximasociale.cz/proxima-sociale/kariera/