Vedoucí nízkoprahových programů pro Prahu 11 a Prahu 15

8. listopadu 2022

Do týmu nízkoprahových programů hledáme zkušenou kolegyni nebo zkušeného kolegu se zájmem o práci s mládeží na pozici vedoucí sekce NP1.

Úvazek: 1,00
Lokalita: Praha 11 a Praha 15
Nástup: dle dohody

Náplň práce:
  • - Řízení programů a služeb pro děti a mládež
  • - Vedení pracovníků 3 menších týmů (7 úvazků)
  • - Poskytování přímé péče klientům
  • - Zvyšování kvality a inovace služeb
  • - Příprava věcných částí žádostí o finanční podporu (dotace, granty) a komunikace s kontaktními osobami jejich poskytovatelů
  • - Komunikace s veřejnou správou, školami a dalšími institucemi a organizacemi
  • - Spolupráce na naplňování vize a plánování aktivit společnosti
Požadujeme:
  • - VŠ/VOŠ v oboru sociální práce nebo příbuzných oborech
  • - Pracovní zkušenosti s programy pro děti a mládež výhodou
  • - Pracovní zkušenost v sociálních službách prevence
  • - Orientace v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality sociálních služeb
  • - Zkušenosti s vedením týmu a schopnost týmové spolupráce
  • - Zájem o inovativní metody sociální práce
  • - Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
  • - Časovou flexibilitu (přímá práce s cílovou skupinou probíhá v odpoledních hodinách)
Nabízíme:
  • - Smysluplnou práci v profesionální přední neziskové organizaci
  • - Spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem
  • - Zaškolení a pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • - Mzdu odpovídající rozmezí 35000 - 40000,- plus příplatek za vedení
  • - Po zkušební době osobní ohodnocení
  • - Pravidelné vzdělávání a účast na konferencích
  • - 5 týdnů dovolené, 1 týden osobního volna, možnost home office, možnost studijního volna
  • - Prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů a profesní růst
K výběrovému řízení zašlete:
  1. profesní CV
  2. motivační dopis
  3. Vaše pojetí kvalitní a efektivní nízkoprahové služby pro děti a mládež v hl. m. Praze

V případě potřeby podrobnějších informací kontaktujte vedoucí rozvoje programů:

Jindřich Racek | +420775610004 | 3km%C%hgebzk9~7aWerhTj