Vedoucí nízkoprahových programů Praha 11 a Praha 15

4. února 2022

Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí sekce NP1.

Společnost Proxima Sociale o.p.s.

Jsme úspěšná nezisková organizace. Naším oborem je práce s dětmi, mládeží a rodinami. Preventivní a poradenské sociální služby poskytujeme již 29 let. Naším posláním je poskytovat kvalitní služby a dále je inovovat a rozvíjet. Prioritou jsou pro nás potřeby klientů, užitek naší práce však slouží celé komunitě.

Do týmu nízkoprahových programů hledáme zkušenou kolegyni nebo zkušeného kolegu se zájmem o práci s mládeží na pozici vedoucí sekce NP1.

Úvazek: 1,00

Lokalita: Praha 11 a Praha 15

Nástup: únor 2022 nebo dle dohody

Náplň práce:

  • •  Řízení programů a služeb pro děti a mládež
  • •  Vedení pracovníků 3 menších týmů (7 úvazků)
  • •  Poskytování přímé péče klientům
  • •  Zvyšování kvality a inovace služeb
  • •  Příprava věcných částí žádostí o finanční podporu (dotace, granty) a komunikace s kontaktními osobami jejich poskytovatelů
  • •  Komunikace s veřejnou správou, školami a dalšími institucemi a organizacemi
  • •  Spolupráce na naplňování vize a plánování aktivit společnosti

Požadujeme:

  • •  VŠ/VOŠ v oboru sociální práce nebo příbuzných oborech
  • •  Pracovní zkušenosti s programy pro děti a mládež výhodou
  • •  Orientace v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality sociálních služeb
  • •  Zkušenosti s vedením týmu a schopnost týmové spolupráce
  • •  Zájem o inovativní metody sociální práce
  • •  Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
  • •  Časovou flexibilitu (přímá práce s cílovou skupinou probíhá v odpoledních hodinách)

Nabízíme:

  • •  Smysluplnou práci v profesionální přední neziskové organizaci
  • •  Spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem
  • •  Zaškolení a pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • •  Mzdu odpovídající nařízení vlády 341/2017 Sb. – příloha č. 2, příplatek za vedení
  • •  Po zkušební době osobní ohodnocení
  • •  Pravidelné vzdělávání a účast na konferencích
  • •  5 týdnů dovolené, 1 týden osobního volna, možnost home office, možnost studijního volna
  • •  Prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů a profesní růst

K výběrovému řízení zašlete:

  1. profesní CV
  2. motivační dopis
  3. Vaše pojetí kvalitní a efektivní nízkoprahové služby pro děti a mládež v hl. m. Praze

V případě potřeby podrobnějších informací kontaktujte vedoucí rozvoje programů:

Jana Havlíčková | +420 778 744 517 | hr@proximasociale.cz

Více informací o společnosti: https://www.proximasociale.cz/

Informace o dalších volných pracovních pozicích v Proxima Sociale o.p.s.: