Výběrové řízení na pozici ředitele organizace

19. října 2020

Proxima Sociale o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici ředitele organizace.

Náplň práce:

  • Tvorba a naplňování strategie a rozvoje organizace
  • Komplexní řízení organizace z hlediska finančního, personálního i technického
  • Přímé vedení řídícího týmu organizace
  • Spolupráce se správní a dozorčí radou organizace
  • Dohled a kontrola kvality realizovaných programů a služeb
  • Dohled a kontrola nad finančním řízením, včetně multizdrojového financování, zodpovědnost za hospodaření s rozpočtem
  • Odpovědnost za dodržování obecně platných právních předpisů a vnitřních předpisů organizace
  • Dohled nad plánováním a hodnocením činnosti organizace
  • Strategická komunikace s veřejnou správou a významnými aktéry pro organizaci
  • Analytická a kontrolní činnost organizace

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky ve vedení organizace
  • Trestní bezúhonnost
  • Orientace v neziskovém prostředí výhodou
  • Vysokoškolské vzdělání humanitního nebo ekonomického směru výhodou
  • Zkušenost s finančním řízením, řízením týmu a delegací pracovních činností
  • Orientace v aktuálně platné legislativě: zákon o sociálních službách, zákoník práce, zákon o sociálně právní ochraně dětí, školský zákon, občanský zákoník
  • Předchozí praxi a zkušenosti s aktivním vedením týmu
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost prezentace organizace na veřejnosti a při jednání s partnery
  • Schopnost motivovat a sjednocovat tým organizace
  • Analytické schopnosti a prokazatelná schopnost finanční odpovědnosti - rozpočtování, plánování, reporting
  • Ochota přijímat zodpovědnost a schopnost delegovat činnosti

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zajímavou a tvůrčí práci s vysokým společenským dopadem
  • Práci s motivovaným a seniorním týmem
  • Stabilní zázemí fungující organizace
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Externí supervizi

V případě zájmu společně se svým strukturovaným a aktuálním CV odešlete prosím motivační dopis (minimálně 1/2 normostrany), ve kterém mimo jiné uvedete důvody vašeho zájmu o tuto pozici.

Výběrové řízení je vícekolové. Kandidáti vybraní v prvním kole postoupí do dalšího kola jehož součástí bude prezentace na zadaná témata (zadání bude zasláno na základě výběru v prvním kole). Druhé kolo - osobní pohovory s prezentací proběhne v lednu 2021.

Nabídky zasílejte do 15. listopadu 2020 na adresu vlkova@proximasociale.cz , kopii na adresu kacaba@proximasociale.cz , předmět: výběrové řízení – ředitel

Předpokládaný nástup: duben 2021 případně dle dohody