Naši lidé

Báňová Kateřina

Báňová Kateřinapracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 15

Baxová Renata

Baxová Renatavedoucí rozvoje programů

Beťáková Barbora

Betakovalektorka
Primární prevence

Borovková Ludmila

a 180x120vedoucí ekonom

Boulová Kristýna

Boulová Kristýnalektorka
Primární prevence

Broftová Romana

Broftová Romanalektorka
Primární prevence

Bubnová Věra

Bubnová Věrasprávce majetku

Burianková Martina

Buriánková Martina

sociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 11

Cabal Ondřej

a 180x120pracovník v sociálních službách
Klub Radotín Praha 16

Černochová Alžběta

Černochová Alžbětakoordinátorka programu
Selektivní prevence

Chmúra Jan

Chmúra Jan
pracovník v sociálních službách
Klub Jižní pól Praha 11

Dočkalová Veronika

Dočkalová Veronikaasistentka vedení

Džulajová Olga

a 180x120pracovník v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 12
 

Egertová Alice

Egertová Aliceregionální koordinátorka
Programy pro děti a mládež Praha 9

Fialová Kateřina

Fialová Kateřina

lektorka
Selektivní prevence
lektorka
Primární prevence

First Tereza

Mandová Terezaregionální koordinátorka
Terénní program pro děti a mládež Praha 13

Franze Karel

Franze Karelpracovník v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 12
 
lektor
Primární prevence

Hájková Martina

a 180x120psycholožka
Podpora rodiny

Hájková Hana

a 180x120účetní

Hanová Ivana

Hanová Ivanapracovnice v sociálních službách
Klub Radotín Praha 16

Havlíčková Jana

Havlíčková Jana
lektorka
Primární prevence

Hemrová Lucie

Hemrová Luciesociální pracovnice
Klub Terén Dobříš

Hladká Michaela

Hladká Michaelalektorka
Primární prevence

Holá Eliška

Eliška Holá
sociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 13

Hulman Ján

Hulman Jánpracovník v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 12 a Klub Krok Praha 12

Hurtišová Barbora

Hurtišová Barbora

vedoucí programu
Programy pro děti a mládež

Janíková Kateřina

Janíková Kateřinapracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 9

Kačaba Ivo

Ivo Kačabaředitel

Kadlec Filip

Kadlec Filiplektor
Selektivní prevence, Podpora rodiny

Kalinová Viktorie

Kalinová Viktorie
pracovnice v sociálních službách
Klub Činžák Mladá Boleslav

Kišová Kristýna

Sokolová Kristýnaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Dobříš

Klárová Dagmar

Klárová Dagmarvedoucí programu
Poradenské a pobytové programy

Kočová Radka

Kočová Radkapracovnice v sociálních službách
Klub Terén Dobříš

Kokeš Martin

Kokeš Martintechnik

Kolouch Jáchym

a 180x120pracovník v sociálních službách

Klub Jedna Trojka Praha 13

Kožíková Barbora

Kožíková Barboralektorka
Děti s odlišným mateřským jazykem

Kroutilová Kateřina

Kroutilová Kateřina
lektorka
Prevence pro mateřské školy

Leksová Sabina

Leksová Sabinakoordinátorka programu
Podpora rodiny

Loo Vendula

Brtníková Vendula
vedoucí programu
Programy pro děti a mládež

Mádlová Pavlína

Mádlová Pavlínaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 12

Matoušková Magdaléna

Matoušková Magdalénasociální pracovnice
Klub Jedna Trojka Praha 13

Mészárosová Adéla

Mészarosová Adélalektorka
Podpora dětí

Mikulcová Markéta

Mikulcová Markétalektorka
Primární prevence

Navrátilová Dominika

Navratilová Dominikapracovnice v sociálních službách
Klub Činžák Mladá Boleslav

Nedomová Veronika

Srpová Veronika
lektorka
Primární prevence

Novotná Lucie

Novotná Luciepsycholožka
Podpora rodiny

Nozarová Štěpánka

Nozarová Štěpánkakoordinátorka programu
Pobytové programy

Ondrová Kateřina

Ondrová Kateřinalektorka
Selektivní prevence

Pavlíková Lenka

Pavlíková Lenkakoordinátorka programu
Občanská poradna

Pidimová Petra

Pidimová Petra

regionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 11

Plecháčková Anežka

a 180x120pracovník v sociálních službách

Terenní program pro děti a mládež Praha 13

Porazilová Pavlína

Porazilová Pavlínalektorka
Děti s odlišným mateřským jazykem

Pšenicová Barbora

Pšenicová Barboravedoucí rozvoje programů

Puttová Karolína

Puttová Karolínaexterní expert

Rathouská Jana

Rathouská Janakoordinátorka programu
Prevence pro mateřské školy

Raulímová Dominika

Raulímová Dominikasociální pracovnice
Klub Činžák Mladá Boleslav

Rezková Jana

Rezková Janapersonalistka

Rosulková Jana

Rosulková Janasociální pracovnice
Klub Jedna Trojka Praha 13

Šámalová Iveta

Šámalová Ivetahlavní lektorka a koordinátorka programu
Děti s odlišným mateřským jazykem
 
administrativní asistentka

Šamánková Veronika

Šamánková Veronikasociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 15
lektorka
Primární prevence

Šebelová Kristýna

Šebelová Kristýnasociální pracovnice
Klub Jižní pól Praha 11

Sikorová Jana

Sikorová Jana
sociální pracovnice
Podpora rodiny

Šklíbová Zuzana

a 180x120lektorka
Selektivní prevence

Skorobogatova Anastasiia

Skorobogatova Anastasiiaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 16

Skřivan Radek

Skřivan Radekkoordinátor programu
Probační program

Šnáblová Zuzana

Šnáblová Zuzanasociální pracovnice
Klub Krok Praha 12

Štajner Jakub

Štajner Jakubsprávce sítě

Štepita Branislav

Štepita Branislavlektor
Podpora rodiny

Šulc Lukáš

Šulc Lukáš
pracovník v sociálních službách
Terenní program pro děti a mládež Praha 11

Šustrová Anna

Šustrová Anna
lektorka
Prevence pro mateřské školy

Svobodová Jana

Svobodová Janasociální pracovnice
Klub Krok Praha 12 a Terénní program pro děti a mládež Praha 12

Svobodová Karolína

Svobodová Karolínalektorka
Primární prevence

Svobodová Tereza

Svobodová Terezaregionální koordinátorka
Programy pro děti a mládež Praha 15

Vitásková Lucie

Vitásková Lucielektorka
sociální pracovnice Podpora rodiny

Vlasatá Barbora

Vlasatá Barbora
pracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 9

Vlková Šárka

Vlková Šárkavedoucí metodička
 
zástupkyně ředitele

Votrubová Tereza

Votrubová Tereza
lektorka
Selektivní prevence, Podpora rodiny

Vrbová Jitka

Vrbová Jitka
lektorka
Probační program

Weislová Eva

Weislová Evakoordinátorka programu
Primární prevence

Žemlička Radan

Žemlička Radanregionální koordinátor 
Programy pro děti a mládež Mladá Boleslav

Zoubková Alice

Zoubková Alicelektorka
Primární prevence