Naši lidé

Báňová Kateřina

Báňová Kateřinapracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 15
 
lektorka
Primární prevence

Baxová Renata

Baxová Renatavedoucí rozvoje programů

Bezecná Andrea

Bezecná Andrealektorka
Podpora rodiny

Bor Vojtěch

Bor Vojtěch sociální pracovník
Terenní program pro děti a mládež Praha 11

Borovková Ludmila

a 180x120vedoucí ekonom

Boulová Kristýna

Boulová Kristýnalektorka
Primární prevence

Bubnová Věra

Bubnová Věraprovozní asistentka 

Burianková Martina

Buriánková Martina

sociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 11

Černá Martina

Černá Martinasociální pracovnice
Klub Krok Praha 12
 
lektorka
Podpora rodiny
 

Černochová Alžběta

Černochová Alžbětakoordinátorka programu
Selektivní prevence

Chmúra Jan

Chmúra Jan
pracovník v sociálních službách
Klub Jižní pól Praha 11

Egertová Alice

Egertová Aliceregionální koordinátorka
Programy pro děti a mládež Praha 9

Eichlerová Barbora

Eichlerová Barbora

lektorka
Primární prevence

Fialová Kateřina

Fialová Kateřina

lektorka
Selektivní prevence

First Tereza

Mandová Terezasociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 13

Franze Karel

Franze Karelpracovník v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 12

Grulichová Zuzana

Grulichová Zuzana
lektorka
Primární prevence

Hájková Martina

a 180x120psycholožka
Podpora rodiny

Hájková Hana

a 180x120účetní

Hanová Ivana

Hanová Ivanapracovnice v sociálních službách
Klub Radotín Praha 16

Hemrová Lucie

Hemrová Luciesociální pracovnice
Klub Terén Dobříš

Hladká Michaela

Hladká Michaelalektorka
Primární prevence

Holá Eliška

Eliška Holá
sociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 13

Holý David

Holý Davidvedoucí programu
Výchovné a vzdělávací programy

Hurtišová Barbora

Hurtišová Barbora

vedoucí programu
Programy pro děti a mládež

Janíková Kateřina

Janíková Kateřinapracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 9

Kačaba Ivo

Ivo Kačabaředitel

Kácha Vladimír

Kácha Vladimírsociální pracovník
Klub Jedna Trojka Praha 13

Kadlec Filip

Kadlec Filiplektor
Selektivní prevence, Podpora rodiny

Karlová Kateřina

Karlová Kateřinalektorka
Primární prevence

Kašáková Eva

Kašáková Evaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 11

Kišová Kristýna

Sokolová Kristýnaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Dobříš

Klárová Dagmar

Klárová Dagmarvedoucí programu
Poradenské a pobytové programy

Kočová Radka

Kočová Radkapracovnice v sociálních službách
Klub Terén Dobříš

Kokeš Martin

Kokeš Martintechnik

Koryntová Adéla

Koryntová Adélalektorka
Podpora rodiny

Kožíková Barbora

Kožíková Barboralektorka
Děti s odlišným mateřským jazykem

Krejčí Helena

Krejčí Helenalektorka
Primární prevence

Kreslová  Veronika

Kreslová Veronikasociální pracovnice
Podpora rodiny

Kroutilová Kateřina

Kroutilová Kateřina
lektorka
Prevence pro mateřské školy

Leksová Sabina

Leksová Sabinakoordinátorka programu
Podpora rodiny

Loo (Brtníková) Vendula

Brtníková Vendula
vedoucí programu
Programy pro děti a mládež

Mádlová Pavlína

Mádlová Pavlínaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 12

Majorová Alžběta

Majorová Alžbětalektorka
Primární prevence

Matoušková Magdaléna

Matoušková Magdalénasociální pracovnice
Klub Jedna Trojka Praha 13

Mikulcová Markéta

Mikulcová Markétalektorka
Primární prevence

Navrátilová Dominika

Navratilová Dominikapracovnice v sociálních službách
Klub Činžák Mladá Boleslav

Nováková Eliška

Nováková Eliškalektorka
Primární prevence

Nováková Monika

Nováková Monikalektorka
Selektivní prevence

Novotná Lucie

Novotná Luciepsycholožka
Podpora rodiny

Nozarová Štěpánka

Nozarová Štěpánkakoordinátorka programu
Pobytové programy

Ondrová Kateřina

Ondrová Kateřinalektorka
Selektivní prevence

Pavlíková Lenka

Pavlíková Lenkakoordinátorka programu
Občanská poradna

Pidimová Petra

Pidimová Petrasociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 12

Porazilová Pavlína

Porazilová Pavlínalektorka
Děti s odlišným mateřským jazykem

Ptáčková Marta

Ptáčková Martasociální pracovnice
Občanská poradna

Puttová Karolína

Puttová Karolínaexterní expert

Rathouská Jana

Rathouská Janakoordinátorka programu
Prevence pro mateřské školy

Raulímová Dominika

Raulímová Dominikasociální pracovnice
Klub Činžák Mladá Boleslav

Rezková Jana

Rezková Janapersonální asistentka

Rosulková Jana

Rosulková Janasociální pracovnice
Klub Radotín Praha 16

Ryšavá Tereza

Ryšavá Terezakoordinátorka programu
Primární prevence

Šámalová Iveta

Šámalová Ivetahlavní lektorka a koordinátorka programu
Děti s odlišným mateřským jazykem
 
administrativní asistentka

Šamánková Veronika

Šamánková Veronikasociální pracovnice
Terénní program pro děti a mládež Praha 11

Šebelová Kristýna

Šebelová Kristýnasociální pracovnice
Klub Jižní pól Praha 11

Sikorová Jana

Sikorová Jana
sociální pracovnice
Podpora rodiny

Skorobogatova Anastasiia

Skorobogatova Anastasiiaregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 16

Skřivan Radek

Skřivan Radekkoordinátor programu
Probační program

Slabá Andrea

Slabá Andrealektorka
Selektivní prevence

Šnáblová Zuzana

Šnáblová Zuzanasociální pracovnice
Klub Krok Praha 12

Šrámková Blanka

Šrámková Blankamarketing

Štajner Jakub

Štajner Jakubsprávce sítě

Šustrová Anna

Šustrová Anna
lektorka
Prevence pro mateřské školy

Svobodová Karolína

Svobodová Karolínalektorka
Primární prevence

Svobodová Tereza

Svobodová Terezaregionální koordinátorka
Programy pro děti a mládež Praha 15

Vitásková Lucie

Vitásková Lucielektorka
Primární prevence

Vlasatá Barbora

Vlasatá Barbora
pracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 9

Vlková Šárka

Vlková Šárkavedoucí metodička
 
zástupkyně ředitele

Votrubová Tereza

Votrubová Tereza
lektorka
Selektivní prevence

Vrajová Petra

Vrajová Petraregionální koordinátorka 
Programy pro děti a mládež Praha 13

Vrbová Jitka

Vrbová Jitkapracovnice v sociálních službách
Terénní program pro děti a mládež Praha 12
 
lektorka
Probační program

Žemlička Radan

Žemlička Radanregionální koordinátor 
Programy pro děti a mládež Mladá Boleslav