Sociální pracovnice Podpory rodiny

1. července 2020

Hledáme terénní sociální pracovnici/ka do služby Podpora rodiny.

Forma práce: pracovní poměr, úvazek 1,0

Náplň práce:

- terénní sociální práce s rodinami (návštěvy v domácnosti, doprovody apod.)

- spolupráce s OSPOD a dalšími subjekty

- vedení klientské dokumentace a výkaznictví

- spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.

- zkušenosti v oblasti práce s rodinou výhodou

- orientaci v sociálně právní problematice (sociální dávky, bydlení, rodinné právo atd.)

- samostatnost a kompetentnost v práci s klienty

- komunikační dovednosti

- spolehlivost a zodpovědnost

- schopnost týmové spolupráce

- odolnost vůči stresu

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- zázemí stabilní organizace

- přátelské prostředí

- pestrou práci

- odborný růst

- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 sickdays, studijní volno, celoorg. akce)

- přiměřené ohodnocení

Životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu 6enB5f56LTCB5h~eWlBmZZb_T-M. Nástup dle dohody.