Kariéra

Lektor/ka programu Primární prevence v MŠ

18. listopadu 2021

Organizace s 25letou tradicí a úspěchy v oblasti práce s dětmi a mladými lidmi, zabývající se prevencí rizikového chování, sociální prací a výchovou hledá pracovníka/pracovnici na pozici Lektor/ka programu primární prevence v mateřských školách.

Lektor/ka programu Primární prevence na ZŠ

18. listopadu 2021

Organizace s 25letou tradicí a úspěchy v oblasti práce s dětmi a mladými lidmi, zabývající se prevencí rizikového chování, sociální prací a výchovou hledá pracovníka/pracovnici na pozici Lektor/ka programu primární prevence na základních školách.

Výběrové řízení na pozici sociálního pracovník v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež na Praze 13

27. září 2021

Nízkoprahový klub JednaTrojka pro děti a mládež Proxima Sociale o.p.s. na Praze 13, který funguje už řadu let, hledá kolegu*gyni, který*á je pro práci nadšený*á a chce být součástí dobře fungujícího týmu.

Terénní sociální pracovník/pracovnice Prahy 12

21. září 2021

Nechybí Vám sebereflexe, chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem? Jste spolehlivý/á, umíte dobře komunikovat s lidmi?

Hledáme pracovníka/pracovnici klubu Terén Dobříš na 1,0 úvazku

29. července 2021

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici sociální/ho pracovníka/pracovnice pro cílovou skupinu dětí a mládeže na 1,0 úvazku v Nízkoprahovém Klubu Terén v Dobříši (0,5 úvazek kontaktní práce + 0,5 úvazek terénní práce).