Konference Společná práce v komunitě III.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a nařízeným vládním opatřením jsme se rozhodli konferenci z původního listopadového termínu přesouvá na jiný termín, který hledáme. Děkujeme za pochopení. 

Již potřetí pořádá Proxima Sociale o.p.s. spolu s Centrem pro komunitní práci střední Čechy konferenci Společná práce v komunitě.

Přejeme si propojovat mezi sebou aktéry a aktérky komunitního života, kteří díky neviditelné práci zlepšují životní úroveň svých sousedů a sousedek. Často tak činí prostřednictvím péče o životní prostředí, kultivací okolí, pořádáním kulturních a sousedských akcí, projekty vzájemné pomoci, propojováním místních odborníků a odbornic či budováním a rozvojem tradic. My si dlouho kladli otázku, jak tuto práci jednotlivců nebo skupin představit a umožnit tak dalším, aby z ní načerpali inspiraci. A tak vznikl nápad konference Společná práce v komunitě.

Letos jsme program rozdělili na tři sekce: sdílená, šetrná a nadějná - takovou bychom chtěli totiž vidět naši společnou budoucnost. Jednotliví řečníci a řečnice vám právě sdílenou, šetrnou a nadějnou budoucnost budou postupně představovat dle jejich pojetí. Podrobný program naleznete zde (bude případně aktualizován).

 

Konference se uskuteční v prostorách NODE5 v Praze na Smíchově, adresa Radlická 180/50. 

 

 

TchiboCorporteLogotiff5537KB

 

Konference je organizována za významné podpory firmy Tchibo.