Na krizi nemusíte být sami

23. února 2021

Více jak deset let Proxima Sociale nabízí ojedinělou pomoc v případě náhlé ztráty bydlení. Na sedm dní zájemcům poskytujeme střechu nad hlavou. Někdy se ale stane, že poptávka převyšuje nabídku a některé žadatele či žadatelky musíme odmítnout. Proto jsme se rozhodli rozšířit nabídku služby o ambulantní formu.

Více jak deset let Proxima Sociale nabízí ojedinělou pomoc v případě náhlé ztráty bydlení.  Na sedm dní zájemcům poskytujeme střechu nad hlavou, jídlo, oblečení a základní hygienické potřeby. Obracet se na nás mohou rodiče s dětmi nebo i samotní dospělí, se kterými během doby strávené u nás společně pracujeme na stabilizaci krizové situace. Někdy se ale stane, že poptávka převyšuje nabídku a některé žadatele či žadatelky musíme odmítnout. Ne vždy také musí být krizová situace spojena se ztrátou bydlení. Proto jsme se rozhodli rozšířit nabídku služby o ambulantní formu.

Jestliže máte pocit, že nevíte kudy kam a problémy se na vás hrnou ze všech stran, obraťte se na nás. Pomůžeme vám v situacích spojených se ztrátou příjmů, ztrátou bydlení, v případě komplikovaných rodinných vztahů aj. Bez zbytečného hodnocení vyslechneme váš příběh, pomůžeme vám zorientovat se ve vaší aktuální situaci a společně budeme hledat pro vás nejlepší možné řešení. Poskytneme vám i informace o možnostech další pomoci, rady, kam a s čím se obrátit a předáme vám odpovídající kontakty.

Věříme tomu, že možnost sdílet svoje trápení člověku uleví a získané informace pomohou dostat těžkou situaci lépe pod kontrolu. Na krizi nemusíte být sami.

Kontakty: Krizová pomoc Proxima Sociale o.p.s., Rakovského 3138, Praha 4 – Modřany, tel. 777 249 002, e-mail: krizovapomoc@proximasociale.cz.