Zveme Vás na 21. ročník akce Dobytí Jižního pólu

1. září 2021

V Praze 11 proběhne 23. 9. 2021 již 21. ročník akce Dobytí Jižního pólu. Jedná se o tradiční komunitní akci, pořádanou každoročně NZDM klubem Jižní pól a Terénním programem v Praze 11, Proxima Sociale o.p.s. Program začíná ve 14:00 odpoledne a nebudou v něm chybět tradiční oblíbené workshopy i novinky. Více naleznete níže.

Stálice v programu reprezentuje oblíbený graffiti workshop vedený zkušeným lektorem Foggy Fogoshem, airbrush tetování a také oblíbený kadeřnický koutek studia Fallen Angel Beauty Studio. Letos jsme do programu zařadili také vystoupení streetdance doprovázené tanečním workshopem, workshop slack line a další.

Na akci nebudou chybět hudební vystoupení několika interpretů, návštěvníkům akce se představí mladí začínající umělci z Jižního města i zkušení vystupující. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení rapera DOLLAR PRYNCE, dále se představí PHILIPSKI, URBAN ROBOT, DJ BA2S. Místní scénu budou reprezentovat mladí interpreti FABIAN 934 a NAKRKUGOLDENCHAIN.

Tato komunitní akce je pro návštevníky ZDARMA.

Dobytí Jižního pólu se koná za podpory Magistrátu hl. města Prahy a městské části Praha 11. Akce je bez alkoholu, drog a agrese. 

Dobytí Jižního pólu Vol. 21